O NAS

   Nasz pensjonat istnieje od 1990 roku. Zwierzęta czują się u nas jak w domu, ponieważ nie są trzymane w boksach ani klatkach. Koty mają przeznaczone dwa pokoje a psy resztę domu. Wybiegiem dla psów jest nasz ogród (1000 m2), w, którym latem spędzają dużo czasu i mogą się wyszaleć. Tak jak koty, psiaki przebywają ze sobą razem i są w stałym kontakcie z nami, co pozwala im dobrze znieść rozłąkę z właścicielem.

   Preferowane przez nas jedzenie dla psów to gotowany ryż z kurczakiem i warzywami, jeśli jednak właściciel karmi pupila np. wyłącznie suchą karmą, bądź ma inne wymagania, dostosowujemy się. Koty karmione są gotową karmą z puszek (min. Gourmet Gold, Whiskas), gotowaną rybą, kurczakiem oraz suchą karmą wysokiej jakości (Royal Canin, Nutra Gold). W żywieniu naszych podopiecznych stosujemy również karmy lecznicze firm: Hill's i Eukanuba.

   Szefowa naszej "ekipy hotelowej" od 27 lat jest lekarzem weterynarii, więc pensjonariusze są pod stałą opieką lekarską. Można u nas wykonać zarówno podstawowe zabiegi tj. odrobaczenie, szczepienia, strzyżenie, kąpanie, jak również bardziej skomplikowane np.sterylizację, kastrację i inne.

   Dbając o zdrowie państwa zwierząt wymagamy, aby każdy pensjonariusz posiadał aktualne szczepienia na podstawowe choroby (pies: nosówka, parwoiroza, zapalenie wątroby, leptospiroza, kaszel psi, wścieklizna; kot: katar koci, tyfus koci, białaczka, hlamyolioza, wścieklizna).

   W naszym pensjonacie mile widzianymi pensjonariuszami są również gryzonie i ptaki, jednak, aby nie dostarczać im większego stresu, wynikającego ze zmiany otoczenia, prosimy o przywożenie terrariów bądź klatek, w których zamieszkują, na co dzień.

   Oferujemy Państwu również transport do i z hotelu.

   Przykładamy dużo starań do tego, aby zwierzęta czuły się u nas dobrze a czas rozłąki z właścicielem minął im spokojnie. Możemy pochwalić się dużą liczbą stałych klientów, co świadczy o jakości wykonywanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy